Ja, wij gaan stoppen met het huiskamercafé na dit seizoen. Zoals jullie waarschijnlijk wel begrijpen was dat geen gemakkelijke beslissing om te nemen. We hebben dik 10 jaar met heel veel plezier in dit bijzondere pand vol verhalen en geschiedenis gewoond en gewerkt. We hebben ook zoveel leuke mensen ontmoet hier! Maar het is voor ons nu tijd voor iets anders. Door onze jaarlijkse winterreizen met de camper zijn we erachter gekomen dat we heel erg houden van de vrijheid van nomadisch en eenvoudig leven. En het huiskamercafé hier aan het water in Westerwijtwerd is natuurlijk een unieke plek, maar ook eentje die veel aandacht vraagt (en verdient!).
We hopen straks het stokje door te kunnen geven aan mensen met net zoveel hart voor deze plek als wij dat voelen. Dus we zijn op zoek naar opvolgers die met frisse moed deze prachtige plek willen bewonen en uitbaten. Misschien weten jullie wel mensen die heel geschikt zijn? Of hebben jullie zelf stiekem ambities/plannen die hierbij passen? We horen het graag!
Maar eerst zijn wij zelf nog t/m september gewoon meestal open op de vrijdagen (pizza-avond) en zondagen, dus kom vooral nog gezellig langs. Natuurlijk proberen we ook nog een mooie afsluiting te organiseren om iedereen te bedanken voor de fijne tijd. En als je van mooie muziek houdt, zet dan 25 september maar vast in je agenda, dan komt Lotte Walda namelijk optreden.